בחירת כלי הרכב המתאים לכם:

בטרם כל, מומלץ לשכור את הרכב לפני הזמנת החופשה, גם בכדי להוזיל את עלויות ההשכרה וגם בכדי להבטיח את זמינות הרכב הרצוי או רכב ברמה שלו.

השכרת רכב לנכים כרוך בכמה בדיקות מקדימות בכדי להתאים את הרכב שלנו באופן מיטבי לצרכים האישיים והשימושים שלכם, אנו צריכים להיות מודעים לאופן המוגבלות הפיזית ולהעדפה האישית של הנוסעים.

ראשית, חשוב להגדיר מי הנהג ברכב שלכם, האם הנהג הוא בעל המוגבלות הפיזית או האם הוא הנוסע ברכב. יש לציין כי הרכב יותאם לצרכים שלכם בטרם עת, ולאחר קבלת הרכב לא יהיה ניתן לשנות את העדפת השוכר.

שנית, יש להגדיר מה סוג המוגבלות הפיזית של הנכה, כך ניתן להתאים את הרכב לצרכים הספציפיים שלכם. אם הנכה הוא הנוסע, חשוב לציין כיצד הוא מתנייד – באמצעות כסא גלגלים, הליכון, קביים, בעזרת אדם נוסף או לבדו. הנכה צריך מרחב ומתקנים מתאימים אשר יספקו לו נוחות ובטיחות מקסימאלית בעת נסיעה ופריקה מהרכב. אם הנכה הוא הנהג, האם הוא מעוניין לשבת על כסא הנהג המקורי או על כסא הגלגלים האישי שלו בתא הנהג? התשובות לשאלות אלו יעזרו לנו לספק לכם את הרכב המתאים לכם.

לגבי סוג הרכב, זה תלוי במספר משתנים כגון: מספר נוסעים, גודל מטען הנוסעים ושימושים. נסו לתכנן מראש מה גודל הרכב שיתאים למספר הנוסעים בו בכדי שתוכלו לנסוע בנוחות ובבטחה. חשבו גם על סוג הדלק, במידה ואתם מתכננים נסיעה למרחקים גדולים יותר, ייתכן וישתלם לכם לשכור רכב עם מנוע דיזל.


אביזרי ניווט והתמצאות

אם הטיול שלכם מבוסס ברובו על התניידות באמצעות רכב, אנו ממליצים על השכרת מכשיר GPS שיעזור להתמצאות שלכם. יש לציין כי ציוד הרכב במכשיר GPS לניווט כלול בתשלום נוסף. אם אתם בוחרים להסתמך על GPS המותקן בסמארטפון האישי שלכם, וודאו כי יש לכם חבילת גלישה מתאימה ומספקת לתפעול אפליקציית הניווט. בנוסף, רצוי לוודא שיש לכם מטען יעודי לרכב ושהאפליקציה מכילה את המפות הרלוונטיות לטיול.
במידה ואתם חפצים בחוויית טיול הכוללת הדרכה וליווי אישי, נשמח להפנות אתכם למדריך אשר ילווה אתכם לאורך הטיול.


איך אתם מקבלים את הרכב שלכם?

איך שתבחרו. אנו מבינים את בעיית הניידות של נכים ובעלי מוגבלות פיזית, במיוחד בארץ זרה ולכן אנו מספקים לכם שירות אקסקלוסיבי וגמיש של שינוע, איסוף והחזרת רכב לבחירתכם. נוכל לאסוף ולהחזיר אתכם לכל נקודה שתבחרו בתום תקופת ההשכרה.
כמו כן, הרכב יסופק עם מיכל דלק מלא. בעת האיסוף, קצין הרכב יעביר הדרכה על כלי הרכב ותפעול מתקניו השונים. יש לבחון את הרכב היטב בעת קבלתו בכדי לוודא שאין נזקים משימושים קודמים, אנו אף ממליצים לצלם את הרכב מכל הכיוונים. פעולה זו תמנע אי הבנות במידה והתגלה ברכב נזק כלשהו לאחר החזרתו. במידה ויש לכם שאלות נוספות תוכלו לפנות אלינו למוקד המידע בכל שעה ויום.


בעת השימוש ברכב

הקפידו לתדלק את רכבכם בסוג הדלק הנכון. טעות קטנה יכולה להסב נזק רב למנוע ולהביא לחיוב הלקוח בעלויות התיקון.
הקפידו להשתמש במתקנים היעודיים של הרכבים שלנו כפי שקצין הרכב הדריך אתכם בכדי לא להסב להם נזק.
בעת הנהיגה הקפידו על משנה זהירות בעת הנהיגה, במיוחד אם אתם זרים בישראל ואינכם מכירים היטב את החוקים, התמרורים ואת הרכב ששכרתם.